Menu Zavřeno

KURZ HOJNOSTI

Datum události:

21. 4. 2024

Čas události:

10:00

Místo konání:

Sorry, this event is expired and no longer available.

Podrobnosti události

  • 21. 4. 2024 10:00   -   18:00
Počet míst: 15 (15 Dostupných)
Přidat do kalendáře

Cena semináře činí 12.121,- Kč, v tuto chvíli uhradíte pouze rezervační poplatek, který slouží jako nevratná záloha. Zbytek částky, bude hrazen v hotovosti na místě.

Kurz hojnosti se bude konat v Praze dne 21.04.2023 od 10:00 – 18:00 hod. Přesná adresa bude před konáním kurzu upřesněna. Oběd v ceně semináře.

Přijměte pozvání na celodenní seminář, zaměřený na hojnost a bohatství.

Všichni společně se podíváme na to, jaká si neseme životem nastavení a omezení na naší cestě k hojnosti a bohatství.

Jako tvůrkyně bohatství a blahobytu vím, že vám budu na této cestě velmi dobrou průvodkyní. Zaměříme se na to, jak rozpustit a nahradit všechna omezení na vaší cestě novým nastavením, které vás bude podporovat ve všech směrech.

Zdroje, ze kterých lze čerpat je opravdu nevyčerpatelné množství. Zároveň všichni společně projdeme posvátným rituálem a uctíme všechny bohy a bohyně hojnosti, kteří nás mohou na naší cestě k hojnosti podporovat.

Prožijeme společnou meditaci, ve které dojde k zasvěcení a posvěcení naší hojnosti a bohatství. Zamyslíme se nad tím, jaké jsou naše opravdové hodnoty a proč chceme v životě hojnost přitahovat a mít. Budeme si povídat o tom, jak důležité je to, koho a co na své cestě za bohatstvím a prosperitou podporujeme.

To všechno a mnohem více. Jako dárek k tomuto semináři, obdržíte také kompletní online program GANÉSHA – PENÍZE JSOU RADOST.

V tomto programu si můžete neustále připomínat všechny principy a zákonitosti na cestě k prosperitě.
Spirituální hodnota hojnosti je opravdu veliká, ale není pro každého. Každý přichází na tento svět z jiného důvodu a každý se svým jedinečným plánem tvořit. Proto je potřeba pocítit hluboké volání a dovolit svému srdci, aby vám samo napovědělo, zda všechny informace, principy a nastavení tohoto semináře a online programu jsou, či nejsou, právě pro vás.

Budu se velmi těšit na společně strávený čas plný tvoření a objevování svých vlastních možností a schopností.

Sdílet událost