Menu Zavřeno

Kurz andělského psaní 03. – 04.09.2022

Datum události:

3. 9. 2022

Čas události:

10:00

Místo konání:

Praha

Cena těchto kurzů je 16 900,- Kč 

Přičemž po přihlášení se na kurz uhradíte rezervační poplatek ve výši 3 700,- Kč, který se v případě zrušení Vaší účasti na kurzu nevrací a slouží jako náhrada účelně vynaložených nákladů.

Zbylou část ceny ve výši 13 200,- Kč je možno uhradit buďto v hotovosti na místě při konání kurzů nebo na bankovní účet po předchozí domluvě.

Kurz se bude konat v Praze.

Tento kurz je určen všem lidem bez výjimky, kteří mají zájem pracovat sami na sobě a komunikovat se svými anděly tím nejpřirozenějším a nejkrásnějším způsobem. Díky Lucii a jejím dvacetiletým zkušenostem se vám otevřou možnosti, o kterých jste doposud možná jen snili.

Tento dvoudenní kurz vám odhalí všechna tajemství automatického psaní a ukáže vám všechny vaše schopnosti a možnosti. Od chvíle, kdy začnete komunikovat se svými anděly, již nikdy nebudete na své cestě životem sami. A nejen to, budete doprovázeni na cestě ke štěstí, naplnění svého potenciálu a ke splnění svých snů.

Děti od dvanácti let jsou na kurzech vítané. Máme velmi dobrou zkušenost s účastí rodičů s dětmi společně. Dochází tak mezi nimi k hlubokému duchovnímu propojení a souznění.

KURZ NENÍ VHODNÝ PRO LIDI S PSYCHICKÝMI NEMOCEMI A PRO LIDI LÉČÍCÍ SE S NIMI. PŘIHLÁŠENÍM SE NA TENTO KURZ, KAŽDÝ JEDNOTLIVEC PŘIJÍMÁ ZODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE S VEDOMÍM TOHO, ŽE NECÍTÍ-LI SE V PSYCHICKÉ KONDICI, MŮŽE SE V DŮSLEDKU HLUBOKÉHO SPIRITUÁLNÍHO PROŽITKU OBJEVIT PSYCHOSPRITUÁLNÍ KRIZE. 

Zaregistrovat nyní:

Druh vstupenky

Rezervační poplatek
8 Dostupných
Množství vstupenek
Cena za vstupenku: 3700 
Množství: Cena celkem:

Místo konání:

Total Seats: 8 (8 Dostupných)
  • Praha

Podrobnosti události

  • 3. 9. 2022 10:00   -   4. 9. 2022 17:00
Sdílet událost
Přidat do kalendáře