Menu Zavřeno

Shamballa zasvěcení na dálku od 21:00 hodin

Datum události:

22. 2. 2024

Čas události:

21:00

Místo konání:

1. stupeň přináší energii určenou k vlastnímu léčení. Cena 621,- Kč

2. stupeň posílí schopnost léčit lidi, zvířata, prostory, události a také léčit na dálku. Cena 621,- Kč.

3. stupeň je propojení s archandělem Metatronem a Shekinah. Metatron je anděl myšlenky a jeho jméno znamená “trůn vedle trůnu Boha“. Pomáhá nám v komunikaci s Bohem a přináší nám jeho poselství. Shekinah je andělem jednoty a bezpodmínečné lásky. Její jméno je „Nevěsta Pána“ a přináší společně s Metatronem propojení dvou protipólů ženského a mužského světa. Cena 1021,- Kč.

4. stupeň je stupněm mistrovským a po plném ukotvení všech symbolů v energetickém poli člověka opravňuje k předávání tohoto systému dále. Zahrnuje Boží milost, urychluje náš vývoj a čistí naši karmu. Cena 1721,- Kč. Všem svým klientům a klientkám sděluji, že pokud chce člověk opravdovou změnu a postup ve svém životě a pokud si k tomuto postupu vybere právě tato zasvěcení, je čtvrtý stupeň stupněm, kam by měl člověk na této cestě minimálně dojít, aby opravdu pocítil plnou sílu, lásku a světlo Shambally. Shamballa je světlo. Světlo, které dobrovolně přijímáme na své cestě. Světlo, které nám svítí na cestu a projasňuje naše pocity samoty a temnoty a vede nás k vědomí, že nikdy nejsme sami, že máme své duchovní bytosti, jež nás milují, vedou vpřed a podporují. Naším cílem na takové cestě je projevit svůj plný potenciál, otevření se bezpodmínečné a všeobjímající lásce, radosti a štěstí… Shamballa nám pomáhá znovu objevit svět, na nějž jsme již zapomněli. Stáváme se vědomou součástí Vesmíru. Jsme ve správnou dobu na těch správných místech. Cítíme se v bezpečí díky ochraně, kterou Shamballa přináší. Odnáší naše bolesti, strachy a úzkosti.

Shamballa 2002 je pokračováním shambally 1024, je to novější systém a obohacuje žáka o dalších 2002 symbolů. Je rychlejší a pružnější a její energie jsou ostřejší a výraznější. Předává se jedním zasvěcením a obsahuje všechny 4 stupně najednou. Cena 2021,- Kč.

Shamballa 3110 je multispektrálním systémem energií, který velmi silně zasahuje do provázanosti našich karmických vztahů v tomto životě, na tomto světě. Je důležité pro toto zasvěcení projít předchozími stupni zasvěcení, protože tyto energie jsou silné a je potřeba umět s nimi pracovat. Cena 2021, – Kč.

Shamballa 12D Shamballa 12D propojuje všech dvanáct paprsků od 12 Nanebevzatých Mistrů. Obsahuje 12 aktivací ve 12 dimenzích. Otevírá se tím veškerý energetický potenciál načerpaný z minulých inkarnací. Dochází k opravdu velkému nárůstu energie. Aktivují se další krystalická světelná těla. Přivádí k hlubšímu potenciálu a vedení. Stává se průvodcem po našem boku, který s námi komunikuje. Člověk upouští od manipulace a sebestřednosti. Pomáhá s hluboko zakořeněnými předsudky a soudy. Stáváte se vědomou součástí celku. Cena tohoto zasvěcení je 4021,- Kč.

Shamballa ZLATÉ LINIE – KRISTOVA SHAMBALLA Tato energie je v tuto chvíli nejvyšší, která je nám dostupná. Předává ji samotný Ježíš. Využívám ji k léčení a pomoci sobě i druhým. Její hladivá energie, jež se snoubí s moudrostí všech věků, přivádí člověka ke světlu, které on touží následovat a předávat. Zhmotňuje vlastní nejlepší představy o nás samotných. Odkrývá naše iluze a přináší rozhřešení. Zbavuje nepotřebného a klamu a nahrazuje pravdou a našimi nejvznešenějšími představami o sobě samých. Pomáhá nalézt hlubší pravdu a bezpodmínečnou a všeobjímající lásku. Je nejsilnějším zasvěcením celého systému. Cena tohoto zasvěcení je 4021,- Kč.

UPOZORNĚNÍ! V případě, že si zakoupíte zasvěcení do Shambally a nebudete se zasvěcení moci zúčastnit, již uhrazený poplatek se nevrací a slouží jako náhrada účelně vynaložených nákladů v souvislosti s vaší objednávkou!

KURZ NENÍ VHODNÝ PRO LIDI S PSYCHICKÝMI NEMOCEMI A PRO LIDI LÉČÍCÍ SE S NIMI. PŘIHLÁŠENÍM SE NA TENTO KURZ, KAŽDÝ JEDNOTLIVEC PŘIJÍMÁ ZODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE S VEDOMÍM TOHO, ŽE NECÍTÍ-LI SE V PSYCHICKÉ KONDICI, MŮŽE SE V DŮSLEDKU HLUBOKÉHO SPIRITUÁLNÍHO PROŽITKU OBJEVIT PSYCHOSPRITUÁLNÍ KRIZE

Sorry, this event is expired and no longer available.
Počet míst: 120 (120 Dostupných)

Podrobnosti události

  • 22. 2. 2024 21:00   -   22:00
Sdílet událost
Přidat do kalendáře