Menu Zavřeno

Kurz andělského psaní – pokračovací kurz

Datum události:

25. 5. 2024

Čas události:

10:00

Místo konání:

Praha

Cena těchto kurzů je 16 900,- Kč 

Přičemž po přihlášení se na kurz uhradíte rezervační poplatek ve výši 3 700,- Kč, který se v případě zrušení Vaší účasti na kurzu nevrací a slouží jako náhrada účelně vynaložených nákladů.

Zbylou část ceny ve výši 13 200,- Kč je možno uhradit buďto v hotovosti na místě při konání kurzů nebo na bankovní účet po předchozí domluvě.

Kurz se bude konat v Praze.

Na tomto kurzu prohloubíte své schopnosti i znalosti o automatickém psaní. Dostanete všechny návody a rady, jak a kde ještě můžete andělské psaní využívat a také se naučíte v praxi práci s klientem. Součástí tohoto kurzu bude závěrečné hodnocení a případné doporučení Lucie s kontakty na jejích webových stránkách. Můžete tak naplno pracovat s touto metodou právě ve vašem městě. To všechno za dohledu a podpory Lucie. Pokud cítíte, že je váš čas s touto metodou aktivně pokračovat, potom je tento kurz určen právě vám.

Součástí tohoto kurzu bude také podrobný manuál, jak začít pracovat pro druhé, vypořádat se se všemi překážkami na cestě a jak správně svoji práci finančně ohodnotit.

Celodenní strava a všechny potřeby na kurzu zajištěny.

KURZ NENÍ VHODNÝ PRO LIDI S PSYCHICKÝMI NEMOCEMI A PRO LIDI LÉČÍCÍ SE S NIMI. PŘIHLÁŠENÍM SE NA TENTO KURZ, KAŽDÝ JEDNOTLIVEC PŘIJÍMÁ ZODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE S VEDOMÍM TOHO, ŽE NECÍTÍ-LI SE V PSYCHICKÉ KONDICI, MŮŽE SE V DŮSLEDKU HLUBOKÉHO SPIRITUÁLNÍHO PROŽITKU OBJEVIT PSYCHOSPRITUÁLNÍ KRIZE. 

Sorry, this event is expired and no longer available.
Počet míst: 10 (10 Dostupných)
  • Praha

Podrobnosti události

  • 25. 5. 2024 10:00   -   26. 5. 2024 16:00
Sdílet událost
Přidat do kalendáře