Menu Zavřeno

On-line setkání_Rituál očištění rodových kořenů otec

Datum události:

25. 3. 2024

Čas události:

20:00

Místo konání:

Sorry, this event is expired and no longer available.

Podrobnosti události

  • 25. 3. 2024 20:00   -   21:30
Počet míst: 100 (100 Dostupných)
Přidat do kalendáře

Pro nás ženy, je role otce v našem životě samozřejmě velice důležitá, protože ovlivňuje naše partnerské vztahy a také vztah ke hmotě, je základním stavebním kamenem pro budování zázemí, bezpečí a hojnosti.

To, jaký vztah máme ke svému otci, takové vztahy ve svém životě budeme utvářet a udržovat. Samozřejmě naše osobnost a bytost, zpracovává toto téma na několika úrovních a v několika vrstvách. Některá svá nastavení a požadavky si uvědomujeme ve vědomé úrovni bytí, některá máme někde v sobě hluboko ukrytá a nejsme si jich vědomy. Vzhledem k tomu, že každá bytost je konstelací mnoha životů a inkarnací, takových vrstev se v nás může ukrývat nekonečně mnoho a my můžeme všechny tyto vrstvy odhalovat a odstraňovat s jemností a laskavostí, jeden po druhém, abychom se dostali až k nejvyšší formě božství, a tou je pro mne přijetí božství a božího řádku v nás ukrytého, kdy přijmeme a pochopíme bez hodnocení a oddělování se, pravdu o tom, že vycházíme z nejhlubší podstaty božské pravdy a přicházíme si prožít vše, co prožít potřebujeme. Pravdu o tom, že všechny příležitosti života se ukrývají právě pod povrchem věcí a že každá z nás jsme dostaly do života toho nejlepšího otce, který nás obdaroval, předal nám a inspiroval nás k tomu, abychom právě v tomto životě, v tomto světě poznaly samy sebe.
Proto pojďme se dnes propojit ve společné konstelaci, ve společném poli působení k tomu, abychom nahlédly pod závoje a povrch toho, co nám bylo doposud v souvislosti s našimi otci skryto.

Svého otce nemusíme milovat, možná toho nejsme a nikdy nebudeme schopné. Možná svého otce neznáte, možná byste svého otce raději nikdy nepoznaly. Možná svého otce milujete a nikdy jste ho milovat nepřestaly. Ale nyní nastává čas, urovnat ten vztah se svým otcem samy v sobě. Abychom my jako ženy, mohly svobodně žít a utvářet vztahy, které nám dopřejí pocit důvěry, bezpečí, jistoty a budou plné oddanosti a lásky bez podmínek.

Co budete k rituálu potřebovat? Bylo by skvělé, kdybyste si vytvořily doma malý oltář a položily na něj nějaké fotky sebe samých, svého otce, dědečka, pradědečka, nebo syna. Cokoliv, co seženete. Nebo nějaké předměty, které doma ve spojení s těmito muži máte. Pokud nemáte nic, nevadí. Můžete koupit květiny a připravit svíčky, které společně rituálně zapálíme. Ideální počet svíček je tolik, kolik mužů budete uctívat, včetně sebe, ať jste muž či žena. Můžete si fotografie a předměty poskládat do nějaké hezké mandaly. Předám vám také pár tipů, jak můžete takový rituál udělat úplně samy. Připravte si také tužku a papír, protože v průběhu rituálu si budeme také nějaké věci zapisovat a pálit.

Po obdržení emailu o potvrzení objednávky prosím, zkontrolujte spam. Občas se stane že mail s průvodními informacemi spadne tam. V případě problému nás kontaktujte na email: kurzy@hvezdanadeje.cz

Sdílet událost