Menu Zavřeno

On-line setkání_Rituál očištění rodových kořenů matka

Datum události:

25. 2. 2024

Čas události:

20:00

Místo konání:

Sorry, this event is expired and no longer available.

Podrobnosti události

  • 25. 2. 2024 20:00   -   21:30
Počet míst: 100 (100 Dostupných)
Přidat do kalendáře

Matka je pro ženu velmi důležitá, protože je odrazem toho, jak my samy dokážeme, nebo nedokážeme milovat samy sebe. U mužů je matka odrazem toho, jaké vztahy bude muž navazovat v oblasti partnerství.
Ať už naše matky sehrály v našich životech jakoukoliv roli, je důležité si připomenout, že jsme to byly my sami, kdo jsme si je jako duše sestupující na planetu Zemi vybraly. Proto je důležité, přijmout ji v jakékoliv roli, kterou v našem životě matka zaujala. Pokud my, vyčistíme naše kořeny a prozáříme naši karmu, očistíme tak také jednu generaci před námi a jednu generaci po nás. Tím, že vyčistíme linii své matky a pomůžeme jí zpracovat těžká témata v životě, uvolní tak ona skrze sebe svoji matku a ta svoji. To znamená, že my všichni máme tu moc, očistit celou linii našich kořenů spojených s matkou. O tom všem, si budeme povídat při setkání, ke kterému se všichni připojíme online ve 20,00 hod. v neděli večer. Poté společně zahájíme rituál.Odkaz pro vaše přihlášení najdete v emailu.

Co budete k rituálu potřebovat? Bylo by skvělé, kdybyste si vytvořili doma malý oltář a položili na něj nějaké fotky sebe samých, své maminky, babičky, prababičky nebo dcery. Cokoliv, co seženete. Nebo nějaké předměty, které doma ve spojení s těmito ženami máte. Pokud nemáte nic, nevadí. Můžete koupit květiny a připravit svíčky, které společně rituálně zapálíme. Ideální počet svíček je tolik, kolik žen budete uctívat, včetně sebe, ať jste muž či žena. Můžete si fotografie a předměty poskládat do nějaké hezké mandaly. Předám vám také pár tipů, jak můžete takový rituál udělat úplně samy. Připravte si také tužku a papír, protože v průběhu rituálu si budeme také nějaké věci zapisovat a pálit.

Moc se těším na naše setkání a také na vše, co společně uvolníme, vyléčíme a uzdravíme. Vím a cítím, že to bude večer plný požehnání. Také je možné nechat požehnat našemu mateřství a naší plodnosti.
Prostě cokoliv vás napadne, cokoliv si budete přát.

Po ukončení rituálu Vám pošlu závěrečné poselství, které se bude týkat našeho propojení a společného setkání v tomto čaromocném prostoru, plném zázraků.

Po obdržení emailu o potvrzení objednávky prosím, zkontrolujte spam. Občas se stane že mail s průvodními informacemi spadne tam. V případě problému nás kontaktujte na email: kurzy@hvezdanadeje.cz

Sdílet událost