Menu Zavřeno

Kurz andělského psaní 3. – 4. 7.

Datum události:

3. 7. 2021

Čas události:

10:00

Místo konání:

Praha

Tento kurz je určen všem lidem bez výjimky, kteří mají zájem pracovat sami na sobě a komunikovat se svými anděly tím nejpřirozenějším a nejkrásnějším způsobem. Díky Lucii a jejím dvacetiletým zkušenostem se vám otevřou možnosti, o kterých jste doposud možná jen snili. Tento dvoudenní kurz vám odhalí všechna tajemství automatického psaní a ukáže vám všechny vaše schopnosti a možnosti. Od chvíle, kdy začnete komunikovat se svými anděly, již nikdy nebudete na své cestě životem sami. A nejen to, budete doprovázeni na cestě ke štěstí, naplnění svého potenciálu a ke splnění svých snů.

Děti od dvanácti let jsou na kurzech vítané. Máme velmi dobrou zkušenost s účastí rodičů s dětmi společně. Dochází tak mezi nimi k hlubokému duchovnímu propojení a souznění.

Cena těchto kurzů, je 6444,-Kč za dospělou osobu. Děti 2400,-Kč 

KURZ NENÍ VHODNÝ PRO LIDI S PSYCHICKÝMI NEMOCEMI A PRO LIDI LÉČÍCÍ SE S NIMI. PŘIHLÁŠENÍM SE NA TENTO KURZ, KAŽDÝ JEDNOTLIVEC PŘIJÍMÁ ZODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE S VEDOMÍM TOHO, ŽE NECÍTÍ-LI SE V PSYCHICKÉ KONDICI, MŮŽE SE V DŮSLEDKU HLUBOKÉHO SPIRITUÁLNÍHO PROŽITKU OBJEVIT PSYCHOSPRITUÁLNÍ KRIZE. KURZ NENÍ MOŽNO UHRADIT POMOCÍ PLATEBNÍ BRÁNY GOPAY

Zaregistrovat nyní:

Druh vstupenky

Dospělí
9 Dostupných
Množství vstupenek
Cena za vstupenku: 6444 
Děti
3 Dostupných
Množství vstupenek
Cena za vstupenku: 2400 
Množství: Cena celkem:

Místo konání:

Počet míst: 15 (12 Dostupných)
  • Praha

Podrobnosti události

  • 3. 7. 2021 10:00 - 4. 7. 2021 - 17:00
Sdílet událost
Přidat do kalendáře